Praktika Politsei- ja Piirivalveameti kommunikatsioonibüroos

Praktika sisu lühikirjeldus

Praktikant saab proovida ise, kuidas sõna jõuga turvalisust tagatakse: kirjutada politsei pressiteateid ja uudiseid suurima lugejaskonnaga siseveebi, vastata ajakirjanike päringutele, valmistada ette kõneisikuid intervjuudeks, harjutada kätt sotsiaalmeedia postituste tegemisel, lüüa kaasa ürituste või teavituskampaaniate korraldamisel. Ükski praktika päev ei ole eelmisega samasugune, iga päev toob midagi uut ja põnevat.

Praktika formaat

Praktika asukoht sõltub sellest, kus paigas ta Eestis elab. Oleme valmis praktikandi võtma nii Tallinnasse, Jõhvi kui ka Tartusse. Vajadusel saab teha ka tööd kaugelt, kuid kõige parema kogemuse saab praktikant ikka iga päev kohal käies.

Eeldused praktikandile

Praktikandil võiks olla kommunikatsiooni või filoloogia haridus või varasem kokkupuude selle valdkonnaga. Samuti peab ta oskama end väga hästi väljendada nii kõnes kui kirjas, samuti olema julge ning pealehakkamist täis. Lisatingimusena peab praktikandil olema kehtiv COVID-tõend (s.o vaktsineerimise või läbipõdemise tõend) ja valmisolek, et tema suhtes viiakse läbi taustakontroll.
Kandideeri!
Politsei- ja Piirivalveamet
Praktikajuhendaja: Kontaktisik Kaie Roop, kaie.roop@politsei.ee
Praktika hinnanguline aeg ja kestvus: Praktika toimuks septembris, kestus 1 kuu
crossmenu